Dyzelių remontas | Turbokompresorių remontas
16134
page,page-id-16134,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Turbokompresorių remontas

turbinu-remonas-kauns

Turbokompresorius – vienas veiksmingiausių būdų padidinti automobilio galią. Tačiau tai – ne vienintelis tokio variklio pliusas. Turbokompresorinis variklis yra mažesnis nei įprastas, tokios pačios galios variklis, taip pat mažesnė ir jo lyginamoji masė. Turbokompresorinis variklis veikia tyliau (kaip papildomas duslintuvas), suteikia galimybę išlaikyti stabilesnį greitį, važiuojant kalvotame kelyje.
Turbodyzeliniai varikliai šiandien laikomi ekonomišku ir minimaliai teršiančiu aplinką sprendimu, taip pat neretai savo galia net lenkiantys benzininius.
Turbokompresorius tvirtas ir ilgaamžis mechanizmas, tačiau dėl netinkamos priežiūros ar kitų problemų, kaip ir daugelis automobilio dalių, gali sugesti. Kai turbokompresorių ateina laikas remontuoti, dažniausiai sumažėja automobilio galia, o iš išmetamojo vamzdžio veržiasi dūmai.
Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad turbokompresoriaus sistema nėra sudėtinga, tačiau vargu ar imtis remontuoti jį patiems yra geras sprendimas. Gedimo priežastys gali būti labai įvairios, ne visada matomos plika akimi, tad rekomenduojame savo automobilio turbokrompresorių patikėti specialistams.
UAB „Dimanta“ – tai profesionali komanda, kurios specializacija yra dyzelinių variklių remontas bei priežiūra. Remontui naudojama tik moderni įrangą bei aukštos kokybės detalės.