Dyzelių remontas | Purkštukų remontas
16136
page,page-id-16136,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Purkštukų remontas

purkstukai9

Dyzeliniai purkštukai – labai svarbi dyzelinio variklio dalis. Nuo jų priklauso kuro sąnaudos, taip pat automobilio trauka. Būtent todėl labai svarbu, kad iškilus problemoms, jos būtų profesionaliai pašalintos. Tiesa, tai padaryti nėra taip paprasta.
Purkštukų remontui reikalinga ne tik patyrusi komanda, bet ir moderni dyzelinių kuro sistemų remonto įranga. Paviršutiniškai pataisyti purkštukai lemia tolimesnes problemas – variklio darbo sutrikimus, rimtus gedimus. Netinkamai veikiantys purkštukai turi būti suremontuoti pagal gamintojo rekomendacijas, ypač svarbus tiksliai sureguliuotas kuro įpurškimo kiekis skirtingais rėžimais.
Kaip suprasite, jei meistrų atliktas darbas nėra kokybiškas? Kai dyzeliniai purkštukai suremontuoti tik mechaniškai, pastebimai išauga kuro sąnaudos, automobilis ima sunkiai užsivesti, taip pat dingsta trauka. Dyzelinis variklis genda pamažu – kuo ilgiau delsite kreiptis profesionalios pagalbos, tuo brangiau teks sumokėti už remontą.
Tiesa, dėl panašių problemų nereikės jaudintis, pasirinkus UAB „Dimanta“ komandą. Profesionalus dyzelinių purkštukų remontas Klaipėdoje atliekamas naudojant tik naujausias technologijas ir remiantis daugiau nei 20 metų patirtimi. Iškilus problemoms dėl sklandaus dyzelinio variklio veikimo susisiekite su mumis.